FAQ

Często Zadawane Pytania

          Oczywiście. Sama sesja zdjęciowa to tylko część mojej pracy. Potem następują żmudne godziny pracy przy komputerze, aby oddany materiał był dopracowany. Zdjęcia ulegają obróbce w zakresie korekcji parametrów takich jak ekspozycja, kontrastu, układ kadru czy retuszu. Istnieje również możliwość dokonywania zmian takich jak konwersja do czerni i bieli, sepii i wariacji barwnych.

          Usługa fotograficzna to nie tylko sam czas, w którym fotograf robił zdjęcia. To także najczęściej drugie tyle czasu przeznaczonego na obróbkę zdjęć i dostarczenie ich klientowi. Klient płaci również za umiejętności fotografa zdobywane przez wiele lat doświadczenia i na szkoleniach- usługi profesjonalisty kosztują. Koszt usługi zawiera również amortyzację sprzętu wartego często dziesiątki tysięcy złotych, koszt transportu, reklamy oraz niezawodność. Pojęcie „niedrogi” jest bardzo względne- jednak zawsze staram się kalkulować ofertę tak, aby klient nie tylko z efektów, ale i z ceny był zadowolony.

          Napisz do mnie- to nic nie kosztuje, a może dojdziemy do porozumienia. Fotografia jest moją pasją, więc świetnie rozumiem i dogaduję się z osobami o podobnym podejściu do tego, co robią. Jeśli zajmujesz się czymś ciekawym i wartościowym- być może uda mi się też zainteresować tym media..

          Siedzisz i śledzisz pewnie nie jedno konto na Instagramie czy Fb. Jeśli jest zdjęcie, które jest Twoim marzeniem, podoba Ci się nieprawdopodobnie i takie byś chciała, to je zapisz i pokaż mi przed sesją. Nie zrobimy identycznego, ale postaramy się zbliżyć do Twoich oczekiwań.

Jeśli kompletnie nie wiesz, czego chcesz, spokojnie, masz przecież mnie. Ja sprawię, że powstanie ideał i bez inspiracji

        Mieszkam w okolicach Lublina , jednak fotografia nie znosi rutyny i zdjęcia wykonuję wszędzie tam, gdzie jestem lub zostanę zaproszona. Większość zleceń wykonuję na terenie województwa Lubelskiego . Uwielbiam podróżować, więc jestem otwarta na propozycje zleceń w odleglejszych okolicach. Dochodzą tu jednak dodatkowo koszty podróży. Portrety studyjne wykonuję również w studio fotograficznym. Sesje również możemy wykonać w plenerze przy sprzyjającej pogodzie.

          Przede wszystkim otrzymujecie galerię online, do której dostęp możecie udostępnić rodzinie i znajomym oraz według wybranego pakietu wydruki  lub album.

          Pierwsze zlecenie wykonałam w 2019 roku

          Każdy jest fotogeniczny kiedy zapomni, że jest przed obiektywem Moim celem jest, abyście poczuli się swobodnie i komfortowo, dlatego nie ustawiamy na siłę! Pierwsza zasada – Ma Wam być przyjemnie.ość przełącznika.

          Możliwość poznawania nowych ludzi.

          Pozytywne opinie, które otrzymuję od klientów nawet po dłuższym czasie!

          Wychodzę z założenia, że podczas tego dnia jestem dla Was i to Wy macie być zadowoleni, dlatego jestem w stanie rozmawiać o dowolnych modyfikacjach w pakietach.

          Zawsze Wy wybieracie zdjęcia. To Wy czujecie, które ujęcia podobają się Wam najbardziej i które zdjęcia są dla Was najważniejsze.

          Tak, posiadam licencję do wykonywania zdjęć w kościołach.

          Wszystkie zdjęcia, które pojawiają się na mojej stronie i w social mediach publikowane są za Waszą zgodę. Mało tego, zgodę możecie w dowolnym momencie wycofać.

          Wszystkie zdjęcia, które pojawiają się w Waszej prywatnej galerii online są przechowywane od trzech do sześciu miesięcy, a następnie są automatycznie permanentnie usuwane.